O firmie

Jesteśmy firmą oferującą rozwiązania IT z zakresu e-commerce. Projektujemy i wykonujemy rozbudowane serwisy webowe, a także sklepy internetowe B2B (dla partnerów/firm) i B2C (dla konsumentów). Jesteśmy grupą młodych ludzi, ale nie jesteśmy nowicjuszami. Od 2007 roku działamy na rynku warszawskim, w różny sposób pomagając firmom w efektywnym budowaniu ich biznesu w Internecie. W 2016 roku otworzyliśmy swój drugi oddział w Gliwicach i z powodzeniem zaczęliśmy rozwijać nasz biznes także na obszarze Śląska.

 

Dlaczego my?

Przede wszystkim doświadczenie.
Przez cały okres działalności firmy dokonaliśmy kilkuset realizacji, o różnej wielkości i stopniu wymagań technicznych. Środowisko docenia naszą wiedzę i doświadczenie, braliśmy udział w realizacji dużych i złożonych projektów internetowych sami i we współpracy z liczącymi się na rynku partnerami IT.

Fachowość i kompetencja
Nasze produkty webowe nie tylko przykuwają uwagę nowoczesnym wyglądem, ale przede wszystkim ułatwiają pracę i sprawiają, że biznes naszych klientów się rozwija. Przeprowadziliśmy szereg integracji naszego oprogramowania z różnymi zewnętrznymi systemami wykorzystywanymi przez naszych klientów. Nie boimy się wyzwań technologicznych i nietypowych tematów. Wiele takich z powodzeniem zrealizowaliśmy.

Etyka i nastawienie do klienta
Przede wszystkim chcemy być uczciwi. Wobec klienta ale i samych siebie. Nie zgadujemy co klientowi jest potrzebne, dopóki on nam tego nie powie. Niepytani nie chcemy się mądrzyć. Staramy się rozumieć potrzeby klienta, słuchać go, doradzać gdy nas o to poprosi, a i czasem odradzać nietrafione naszym zdaniem pomysły. Zawsze z tym nastawieniem, aby to nasz klient odniósł korzyść w swoim biznesie. Dotrzymujemy obietnic, nie obiecujemy niemożliwego a i tak większość klientów otrzymuje od nas więcej niż oczekiwało. Dlaczego tacy jesteśmy?... Bo to się nam najzwyczajniej opłaca. Biznes naszych klientów rośnie, a my chcemy rosnąć wraz z nimi. I rośniemy. Zawsze poruszamy się w kierunku win-win, bo to daje nam współpracę na lata. Jedynym realnym sposobem marketingu pozostają polecenia naszych zadowolonych klientów.

Dlatego jesteśmy dumni z naszych dokonań!

 

Nasza specjalność - dedykowane oprogramowanie

Dedykowane to znaczy takie, które jest wyjątkowe, którego nikt inny nie ma, które daje większą szanse rynkową na sukces naszego klienta. A to dla nas najważniejsze, bo to klient daje nam za to swoje pieniądze.

Nasze projekty budujemy w oparciu o dedykowane autorskie oprogramowanie, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. To daje nam przewagę technologiczną i pewność, że nasze narzędzia nas nie zawiodą. Jest to niezbędna baza do przeprowadzania dowolnych integracji technicznych z zewnętrznymi usługami przy zachowaniu wymaganych standardów bezpieczeństwa.

Elastyczność rozwiązań i bezpieczeństwo naszych klientów to kwestie, na które kładziemy nacisk. Dlatego przy realizacji serwisów nie korzystamy z gotowych uniwersalnych rozwiązań, które niosą ze sobą ograniczenia producenta. Nasz autorski software rozwijany od podstaw i regularnie aktualizowany umożliwia nam pełną swobodę działania przy realizacji pomysłów i wymagań naszych klientów. 

Świadczymy efektywny serwis powdrożeniowy oraz pogwarancyjny naszych rozwiązań. Znamy nasze technologie, dlatego potrafimy reagować natychmiast by szybko i efektywnie dopasowywać rozwiązania do zmieniającej się sytuacji rynkowej firmy.

Nie boimy się ambitnych wyzwań! A nawet bardzo je lubimy…

Skontaktuj się

 

Jak możemy Ci pomóc?
Dowiedz się jak możemy pomóc w realizacji Twojego projektu.
Skontaktuj się z nami