Branże

Branża spożywcza

Duża liczba kartotek magazynowych, dobre usystematyzowanie asortymentu w sklepie oraz intuicyjność i łatwość w przeszukiwaniu towaru to główne wyzwania przy projektowaniu platform e-commerce dla branży spożywczej. Spora liczba zamówień i ogromne miesięczne obroty wymagają wydajnego i stabilnego rozwiązania przygotowanego na duże obciążenia. Narzędzie do zarządzania platformą powinno w maksymalny sposób automatyzować operacje magazynowe, księgowe i logistyczne zyskując Twój cenny czas i minimalizując ryzyko pomyłki.


Wybrane realizacje

Jeden panel administracyjny dla kilku sklepów

Rozbudowany sklep internetowy prowadzący szeroką sprzedaż produktów spożywczych. W ramach prac przygotowaliśmy dedykowany panel zarządzania automatyzujący procesy sprzedażowe kilku sklepów, a działalność operacyjną zintegrowaliśmy z licznymi systemami zewnętrznymi.

  • Panel administracyjny multistore - zarządzanie dwoma sklepami w odrębnych domench
  • Integracja z systemem księgowym fakturownia.pl - usprawnienie procesu generowania dokumentów zakupowych
  • Sprzedaż B2B (partnerzy) i B2C (konsumenci), indywidualizacja oferty dla grup klientów
  • Integracja z zewnętrzną hurtownią - automatyzacja aktualizacji kartotek towarowych
  • Integracja  systemem magazynowym - szybsze procesy logistyczne
  • Integracja zewnętrzna z systemami Baselinker, Allegro
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.