Branże

Sektor publiczny i edukacja

Przy projektowaniu oprogramowania dla sektora publicznego oraz placówek edukacyjnych musimy wziąć pod uwagę szerokie grono potencjalnych odbiorców i dobrze przeanalizować profil osób odwiedzających serwis. Musimy wykreować w użytkownikach poczucie bezpieczeństwa i zaufania do instytucji. Wyzwaniem jest przygotowanie funkcjonalnego, a jednocześnie prostego i intuicyjnego narzędzia do moderacji serwisem, a następnie odpowiednie przeszkolenie personelu instytucji w zakresie jego obsługi. Ważne jest także sprostanie wielu wymogom formalnym klienta. Serwisy w sektorze publicznym dostosowujemy do wymagań standardu WCAG 2.0.


Wybrane realizacje

Aplikacja mobilna do nauki języka angielskiego

Aplikacja stworzona dla nauczycieli języka angielskiego, jako uzupełnienie materiału z podręcznika. Umożliwia nauczycielom dostęp do nagrań dźwiękowych po podaniu indywidualnego kodu weryfikującego.

 • Aplikacja na systemy iOS i Android
 • Przeglądarkowy panel zarządzania aplikacją, zarządzanie kodami dostępowymi i podgląd statystyk wykorzystania
 • Zgodność z wytycznymi RODO, rejestrowanie wyrażonych zgód na przetwarzanie danych osobowych
Powiększ grafikę  

Platforma e-learningowa dla Szkoły Tutorów

Serwis internetowy dla Szkoły Tutorów powołanej przez Collegium Wratislaviense, gromadzący społeczność tutorów i pasjonatów tutoringu związanych z instytucją.

 • Kompletnego oprogramowanie serwisu internetowego i panelu CMS na bazie koncepcji i projektów dostarczonych przez inną firmę
 • Bogata baza artykułów, wydarzeń, placówek, tutorów - zarządzana z poziomu panelu
 • Dostęp subskrypcyjny do materiałów zgromadzonych w serwisie
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Serwis internetowy dla MOSIR Zabrze

W ramach prac dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu przygotowaliśmy rozbudowany serwis internetowy z panelem do zarządzania jego treścią. Dodatkowo przeprowadziliśmy szkolenia personelu z zakresu jego obsługi.

 • Dostosowanie serwisu do wymagań standardu WCAG 2.0
 • Przygotowanie indywidualnych rozwiązań edycyjnych opartych na automatycznym imporcie treści z dokumentów i zestawień firmowych
 • Rozbudowana hierarchia uprawnień dostępu do poszczególnych części panelu administracyjnego dla poszczególnych grup pracowników ośrodka
 • Kontrola rezerwacji hal sportowych na terenie ośrodka, stały podgląd dostępności dla odwiedzających serwis
 • Wersja mobilna (RWD)
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.