Branże

Media i publicystyka

Przy serwisach w branży publicystycznej ważny jest content, przy tworzeniu którego często równocześnie pracuje wiele osób – część z nich redaguje artykuły, część stale monitoruje poziom dyskusji na forum czy w komentarzach. Oprogramowanie musi umożliwić stabilną i wygodną jednoczesną pracę dla wszystkich pracowników redakcji. Narzędzia edytorskie muszą zapewnić pełną swobodę w formatowaniu publikowanych artykułów. Wyzwaniem jest opracowanie, odpowiedniego dla modelu biznesowego redakcji, systemu subskrypcyjnego umożliwiającego czytelnikom dostęp do płatnych treści, a administratorom serwisu pełną kontrolę księgową nad dokonywanymi wpłatami.


Wybrane realizacje

Serwis dla specjalistów z branży metalurgicznej

PWPS.eu to serwis internetowy gromadzący aktualności, profile pracowników, oferty pracy, inwestycje, szkolenia itp. dla szeroko pojętej branży spawalniczej i metalowej.

  • System publikacji zleceń branżowych, ofert pracy, szkoleń tematycznych
  • Rozbudowane wyszukiwarki opublikowanych treści
  • Algorytmy dopasowujące zlecenia w serwisie do zakresu działalności zarejestrowanych firm, w tym automatyczne powiadomienia
  • Dobór skalowalnej infrastruktury uwzględniający dynamiczny i stały wzrost popularności serwisu
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Serwis publicystyczny dla pasjonatów historii

Kurierhistoryczny.pl to serwis publicystyczny wydawany przez Media Poland Corporation Sp. z o.o. Serwis porusza szeroko pojętą tematykę historyczną.

  • Elastyczny i rozbudowany system redagowania i publikacji artykułów w serwisie
  • Mechanizm planowania publikacji
  • System komentarzy do każdego z artykułów
  • Wydzielanie płatnych sekcji w serwisie, system wykupu subskrypcji dla czytelników
  • System do zarządzania udostępnianiem powierzchni reklamowych
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.