Branże

Branża odzieżowa

Branża modowa, jako prężnie rozwijająca się gałąź rynku e-commerce, jest branżą wymagającą przede wszystkim pod kątem estetycznym, ale także technicznym. Projektując platformę sprzedażową, stoimy przed zadaniem idealnego wpasowania się w założenia i styl kreowanej marki oraz trafienia do ściśle określonej grupy docelowych odbiorców, co ma szczególne znaczenie w sprzedaży dla konsumenta w sektorze B2C. Sprzedaż na rynku B2B (partnerów, hurtowników i innych) to niejednokrotnie spora liczba kartotek magazynowych i ogromne dzienne wolumeny transakcyjne. Wyzwanie stanowi również realizacja strategii sprzedaży wielokanałowej (omnichannel), czyli pogodzenie wymagań sprzedaży internetowej i tej w klasycznych sklepach stacjonarnych.


Wybrane realizacje

Platforma sprzedażowa B2B dla partnerów sieci sklepów odzieżowych

UNISONO i VENEZIA to rozpoznawalne w świecie mody marki oferujące odzież i obuwie, posiadające sklepy stacjonarne w wielu krajowych galeriach handlowych. Naszym zadaniem było stworzenie platformy sprzedażowej B2B dla partnerów firmy, poprzez integrację systemów, ułatwiającej działania operacyjne i zwiększającej regularny obrót.

 • Spora liczba aktywnych klientów i duży dzienny obrót
 • Integracja kartotek towarowych z platformą sprzedażową B2C
 • Integracja z wewnętrznym systemem magazynowym RC HURT
 • Narzędzia usprawniające działania sprzedażowe, m.in. podgląd porzuconych koszyków
 • Dedykowany wewnętrzny system mailingowy
 • Pełny proces obsługi zwrotów towarowych
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Sklep internetowy brandu odzieżowego

Platforma sprzedażowa B2C dla właścicieli marki Tempo Produkcja, związanej z polską sceną hip-hopową. Sklep oferuje tradycyjną sprzedaż odzieży oraz sprzedaż produktów elektronicznych – muzycznych bitów.

 • Przygotowanie specyficznej szaty graficznej, dobrze wpisującej się w stylistykę i identyfikację wizualną marki odzieżowej
 • Opracowanie narzędzi umożliwiających wygodną edycję oferty produktowej w kilku językach
 • Integracja sklepu z zewnętrznym systemem dostaw automatyzująca proces generowania dokumentów przewozowych i wysyłania zamówień
 • Indywidualne systemy rabatowe dla wybranych grup klientów
 • Wersja mobilna (RWD)
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.