Branże

Branża medyczna

Branża medyczna to branża zaufania publicznego. Projekt serwisu internetowego czy platformy sprzedażowej musi wzbudzać zaufanie użytkowników i budować poczucie przywiązania z kreowaną marką. Przy realizacji oprogramowania musimy wziąć pod uwagę szerokie spektrum potencjalnych użytkowników - od młodych ludzi po osoby starsze, niezależnie od płci, wykonywanego zawodu, wykształcenia czy doświadczenia w poruszaniu się po sieci. Musimy również uwzględnić osoby niepełnosprawne, ułatwiając nawigację i dopasowując projekty do wymagań standardu WCAG 2.0.


Wybrane realizacje

Portal do wyszukiwania i rezerwacji usług medycznych

Serwis agregujący oferty zabiegów polskich klinik i umożliwiający szybkie znalezienie i umówienie wizyty przez pacjentów zza granicy.

  • Zbieranie i prezentacja klinik i ofert zabiegów z całej Polski
  • Moduł rezerwacji i prowadzenia wizyt dla pacjentów i pracowników klinik
  • Rozbudowany moduł rozliczeniowo-księgowy
  • Obsługa procesowa napływających zleceń
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Sklep internetowy i wypożyczalnia sprzętu medycznego

AKSON to jeden z czołowych importerów i dystrybutorów specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Polsce, posiadający kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Naszym zadaniem było wyselekcjonowanie i usystematyzowanie bogatej oferty firmy w firmowym serwisie internetowym.

  • Opracowanie wygodnego systemu zarządzania internetowym katalogiem produktów w kilku wersjach językowych dla pracowników firmy
  • Dostosowanie strony do wymagań standardu WCAG 2.0
  • Wersja mobilna (RWD)
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.