Branże


Wybrane realizacje z branży: Medycyna i kosmetyka

Multistore B2C i B2B zintegrowany z Comarch ERP XL

Thalgo to uznana francuska marka profesjonalnych kosmetyków używana głównie w gabinetach kosmetycznych. Naszym zadaniem było opracowanie platformy sprzedażowej B2B i B2C dla marki na Polskę.

Zobacz online        

Sklep B2C zintegrowany z ERP XL

Ella Baché to francuska marka kosmetyków do pielęgnacji skóry, jedna z najstarszych rodzinnych firm zajmujących się pielęgnacją skóry na świecie. Dla Ella Baché zaprojektowaliśmy dedykowany sklep internetowy B2C.

Zobacz online        

Portal do wyszukiwania i rezerwacji usług medycznych

Serwis agregujący oferty zabiegów polskich klinik i umożliwiający szybkie znalezienie i umówienie wizyty przez pacjentów zza granicy.

Zobacz online        

System motywacyjny dla partnerów firmy kosmetycznej

Sklep internetowy B2B firmy kosmetycznej Empire Pharma Sp. z o.o. właściciela marki Peel Mission. W ramach platformy przygotowany został rozbudowany program lojalnościowy dla wybranych partnerów marki.

Zobacz online        

Sklep internetowy i wypożyczalnia sprzętu medycznego

AKSON to jeden z czołowych importerów i dystrybutorów specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Polsce, posiadający kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. Naszym zadaniem było wyselekcjonowanie i usystematyzowanie bogatej oferty firmy w firmowym serwisie internetowym.

Zobacz online        

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.